Od roku 2013 se naše společnost zabývá prodejem video- a audiotechniky na českém a slovenském trhu. Za dobu našeho působení jsme zjistili, nač se zaměřit, abychom plně vyhověli vašim požadavkům. Uvědomili jsme si, že nejdůležitější je, nabízet především kvalitní produkty, se kterými budete spokojeni, ať už jste začínající filmaři nebo profesionálové.

Naše nabídka zahrnuje velký výběr produktů předních značek a výrobců profesionální filmové techniky. Vedle TOP výrobků jsme do sortimentu zahrnuli i techniku nižší cenové kategorie, protože chceme vyhovět také vám, kteří s videem teprve začínáte. I v této nižší kategorii vybíráme to nejlepší zboží, a tak si u nás může vybrat každý. Ke každému z vás přistupujeme individuálně a jednáme s ním podle jeho konkrétních potřeb. Nebojte se proto na nás obrátit, rádi vám sestavíme nabídku dle vašich požadavků i rozpočtu.

V březnu 2018 jsme spustili nový redesignovaný, modernější a přehlednější e-shop, ve kterém jsme mimo jiné aktualizovali i kompletní nabídku zboží. Vytvořili jsme pro vás uživatelsky přívětivější stránky a e-shop pro bezproblémový proces nákupu, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Kromě nového e-shopu jsme otevřeli první showroom v Praze, kam si můžete přijít vyzvednout objednané zboží osobně a nebo se jen tak přijít podívat na vystavené produkty. Další novinkou je možnost výhodného nákupu na leasing, což je určeno pro ty z vás, kteří disponují platným IČ. Tato služba je dostupná i pro naše slovenské klienty.

E-shop budeme stále doplňovat a upravovat, aby pro vás byly k dispozici vždy ty nejnovější produkty a nejlepší funkce.

Do budoucna připravujeme a plánujeme spoustu novinek, o kterých vás budeme vždy včas informovat, a to i na sociálních sítích.
Děkujeme vám za dosavadní zájem, který nám projevujete. Velmi si ho vážíme, je pro nás motivační.